ПРОВЕДЕННЯ "КРУГЛОГО СТОЛУ" МІЖ СЕКТОРОМ ПРОБАЦІЇ ТА СЛУЖБАМИ ПО ДОТИЧНИХ ПИТАННЯХ

Дата: 29.04.2021 15:46

29 квітня  сектором пробації ініційовано проведення «круглого  столу» між службами, які функціонують у Котелевській громаді та співпрацюють по дотичних питаннях. Участь у засіданні взяли працівники служби у  справах дітей Котелевської селищної ради та  КЗ «Центр соціальних служб»

У ході зустрічі обговорено питання взаємодії служб в рамках здійснення соціально-виховної роботи  із клієнтами пробації.

Крім того обговорено питання заходів з наглядової пробації, а саме взаємодії організацій-партнерів, що включені до Банку ресурсів та спільно співпрацюють зі службою пробації для забезпечення зниження рівня криміногенних потреб клієнтів.

Учасниками зустрічі ще раз детально обговорено Інструмент Оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та алгоритм взаємодії на досягнення спільної мети – виправлення осіб з асоціальними проявами.

Підводячи підсумки,  учасники зустрічі  дійшли до спільної згоди щодо тісної співпраці задля забезпечення безпеки громади та необхідності  взаємодіяти  на засадах партнерства