Рішення виконавчого комітету від 06 квітня 2021 року

Дата: 07.04.2021 10:15

Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої та дошкільної освіти Котелевської селищної ради.

Про участь батька у вихованні малолітньої дитини.

Про доцільність позбавлення батьківських прав. відносно неповнолітнього сина призначення піклувальника та стягнення аліментів з матері на користь дитини.

Про встановлення опіки над дитиною-сиротою

Про умови, критерії, диференційовані показники та розмір посадового окладу і преміювання начальника Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради.

Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Котелевської селищної ради».

Про затвердження Положення про преміювання обдарованих дітей та учнівської молоді Котелевської селищної територіальної громади.

Про утворення постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Котелевської селищної ради.

Про реєстрацію Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Відділу освіти та молоді Котелевської селищної ради на 2021 – 2026 роки

Про реєстрацію Угоди.

Про збільшення кількості ліжко – місць у філії відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Велика Рублівка