Рішення восьмої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 01.04.2021 16:05

Про затвердження Програми підтримки соціально вразливих верств населення Котелевської селищної територіальної громади «Турбота» на 2021-2025 роки в новій редакції.

Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання, розвитку молодіжної політики та підтримки обдарованої молоді Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Про затвердження Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження Положення про Фінансовий відділ Котелевської селищної ради в новій редакції.

Про затвердження Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Котелевської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Котелевської селищної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

Про безоплатне прийняття у комунальну власність Котелевської селищної ради житлового будинку за адресою вул. Лісова, 74, смт Котельва, Полтавського району Полтавської області.

Про безоплатне прийняття у комунальну власність Котелевської селищної ради житлового будинку за адресою вул. Лісова, 76, смт Котельва, Полтавського району Полтавської області.

Про дострокове припинення повноважень старости в с. Сидоряче, с. Михайлівка Перша, с. Чернещина, с. Михайлове, с. Камінне Безпалька  О.В.

Про затвердження старости в с. Сидоряче, с. Михайлівка Перша, с. Чернещина, с. Михайлове, с. Камінне Тимошенка А.В.

Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради восьмого скликання від 01.12.2020 № 9 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

Про визначення уповноважених осіб на складення актів обстеження побутових умов для засвідчення встановлених фактів.

Про вступ до Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування».

Про надання населенню з бюджету Котелевської селищної територіальної громади одноразової матеріальної допомоги.

Земельні питання.

Про розгляд листа Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської  селищної ради від 29.03.2021 № 93 щодо надання дозволу на укладення договору з АТ «Полтаваобленерго»

Про затвердження договорів,укладених виконавчим комітетом Котелевської селищної ради