СЬОГОДНІ, 31 БЕРЕЗНЯ, ВІДБУЛАСЯ ВОСЬМА ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, ЯКУ ПРОВЕЛА СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ТЕТЯНА КОРОСТ

Дата: 31.03.2021 16:15

Цього разу депутати розглянули 116 питань. Затверджено програми Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки щодо підтримки соціально вразливих верств населення «Турбота», надання безоплатної правової допомоги населенню, національно-патріотичного виховання, розвитку молодіжної політики та підтримки обдарованої молоді.

Особливо уважно депутати підійшли до розгляду питань про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади, які потребують фінансової підтримки із селищного бюджету на лікування тяжких хвороб та вирішення складних життєвих обставин. Прийняті рішення про виділення коштів для 13 громадян, серед них 23-річний житель із Михайлового Денис Близнюк, який на початку березня у Києві на пішохідному переході був збитий автомобілем та на даний час перебуває в комі.

Депутати своїм рішенням підтримали внесення змін до показників бюджету селищної територіальної громади. Розподілено 3487,9 грн. вільного залишку, зокрема, їх спрямували:

Котелевській лікарні планового лікування: 294 935 грн. – на виконання Програми фінансової підтримки на доплати медикам за лікування хворих на СOVID-19, 125 925 грн. – на виконання Програми мотивації та стимулювання медичних кадрів для оплати лікарям та медсестрам за складність і напруженість в роботі, 119 600 грн. - на виконання Програми фінансової підтримки закладу на оплату у березні за чергування вдома та лікарські чергування у стаціонарі поза межами робочого часу;

Котелевському центру первинної медико-санітарної допомоги виділені кошти у сумі 15 831 грн.- на виконання Програми фінансової підтримки закладу для додаткової доплати медпрацівникам, які безпосередньо лікують СOVID-19, 143 577 грн. - на виконання Програми мотивації та стимулювання медичних кадрів для доплати за чергування вдома, надбавки за вислугу років, щомісячної доплати за навантаження лікарям та медсестрам, доплату молодому лікарю;

190 000 грн. - на виконання Комплексної програми протидії та профілактики злочинності на території селищної ради, для потреб Котелевського сектору поліцейської діяльності;

550 000 грн.. – на виконання Програми розвитку місцевого самоврядування територіальної громади Котелевської селищної ради, для виготовлення генеральних планів та планів зонування населених пунктів громади;

140 000 грн. – на виконання заходів Програми підтримки соціально вразливих верств населення Котелевської селищної територіальної громади «Турбота» на 2021-2025 роки ;

1 300 000 грн. – для надання субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Під час сесії затверджено також Перелік об’єктів комунальної власності громади, що підлягають передачі в оренду на аукціоні, Положення про Фінансовий відділ селищної ради, погоджено 98 земельних питань. Прийняте одноголосне рішення про вступ Котелевської селищної ради до Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Від сьогодні проблемами жителів Сидоряче, Михайлівка Перша, Чернещина, Михайлове та Камінне опікуватиметься новопризначений староста Андрій Тимошенко. Його кандидатуру депутати затвердили своїм рішенням. Попередній староста Олексій Безпалько припинив свої повноваження за станом здоров’я.

В новому складі відтепер працюватиме і виконавчий комітет. До нього ввійшли Андрій Тимошенко, на заміну Олексію Безпальку, Валентин Шпачинський, який представлятиме інтереси воїнів АТО/ООС, Іван Гнилосир від аграріїв та Віктор Колос від багаточисельної організації ГПУ «Полтавагазвидобування».