Рішення сьомої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 19.03.2021 15:33

Про звіт начальника комбінату комунальних підприємств про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2020 рік.

Про зміну найменування комунального підприємства Комбінат комунальних підприємств та затвердження статуту в новій редакції.

Про затвердження організаційної структури Комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств» Котелевської селищної ради.

Про затвердження Реєстру об’єктів нерухомого майна комунальної власності Котелевської селищної ради.

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної ради на праві господарського відання за Комбінатом комунальних підприємств.

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної ради на праві оперативного управління за Відділом управління комунальним майном Котелевської селищної ради.

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної ради на праві оперативного управління за Відділом освіти та молоді Котелевської селищної ради.

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної ради на праві оперативного управління за Відділом культури, спорту та туризму Котелевської селищної ради.

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної ради на праві оперативного управління за комунальним КНП «Котелевський ЦПМСД».

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної  ради на праві оперативного управління за КНП «Котелевська ЛПЛ» Котелевської селищної ради.

Про закріплення майна комунальної власності Котелевської селищної ради на праві оперативного управління за Комунальним закладом Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради.

Про безоплатне прийняття об’єктів нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл та селища Котелевського району, правонаступником яких є Полтавська районна рада, до комунальної власності Котелевської селищної ради.

Про визначення  виконавчого комітету органом управління  активів Котелевської  селищної ради.

Про земельні питання (рішення №417-877)