Дата: 24.03.2021 09:30

УВАГА ВСІМ !!!

З метою перевірки працездатності апаратури оповіщення, визначення працездатності обласної системи централізованого  оповіщення, яка створена для своєчасного інформування населення про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації на Полтавщині, а також відпрацювання дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту на території Котелевської селищної ради 01-02 квітня 2021 року буде проведено комплексну перевірку технічного стану системи оповіщення із вмиканням електричних сирен та вуличних гучномовців. Оскільки це навчальна перевірка засобів оповіщення сектор з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи виконавчого комітету Котелевської селищної ради просить мешканців зберігати спокій – їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонно-мобілізаційної роботи виконавчого комітету Котелевської селищної ради

Сергій САЄНКО