Дата: 09.03.2021 14:29

З метою недопущення зростання захворюваності на корона вірусну інфекцію COVID – 19 проводяться комісійні перевірки об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, закладів громадського харчування за участю представників Котелевської селищної ради, Котелевського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Національної поліції. Грубих порушень не виявлено, але деяким суб’єктам господарювання надано пропозиції щодо облаштування зручнішого місця для проведення обробки рук антисептиками, поновлення розмітки для дотримання соціальної дистанції між відвідувачами та здійснення контролю за виконання умов з недопущення черг.

Під час перевірок проводилася санітарно-освітня та роз’яснювальна робота щодо попередження коронавірусної інфекції, дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України  № 1236 від 09.12.2020 (зі змінами).Фото без опису