Рішення шостої сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 26.02.2021 10:20

Про дострокове припинення повноважень депутата Котелевської селищної ради Саєнко О.В. та початок повноважень депутата Котелевської селищної ради Гапон Л.В.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Більської сільської ради за 2020 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Деревківської сільської ради за 2020 рік.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Сидоряченської сільської ради за 2020 рік.

Про внесення змін до бюджету Котелевської селищної територіальної громади.

Про затвердження договорів про передачу міжбюджетних трансфертів у 2021 році.

Про затвердження Програми мотивації та стимулювання медичних кадрів як основи формування ефективної системи охорони здоров’я Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Котелевської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження Комплексної програми протидії та профілактики злочинності на території Котелевської селищної ради на 2021-2025 роки в новій редакції.

Про затвердження Програми сприяння організації допризивної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову до лав Збройних Сил України, інших військових формувань, відбору на військову службу за контрактом та у військовому резерві на 2021 – 2025 роки.

Про затвердження Програми «Територіальна оборона Котелевської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки».

Про затвердження Програми зайнятості населення Котелевської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про організацію громадських робіт у 2021 році.

Про умови надання соціальних послуг Комунальним закладом Територіальний центр надання соціальних послуг Котелевської селищної ради.

Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Котелевської селищної ради.

Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Котелевської селищної ради.

Про затвердження Положення про селищний конкурс виконавської майстерності на музичних інструментах «Юний віртуоз Котелевщини».

Про затвердження Положення про селищний конкурс юних митців Котелевщини імені Павла Івановича Волика.

Про   надання   згоди   на   безоплатне прийняття   до комунальної власності Котелевської селищної ради об’єкту нерухомого майна ТОВ «Агрофірма «Маяк».

Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Котелевської селищної ради від 15.12.2021 № 27 «Про затвердження Плану діяльності Котелевської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік».

Про оприлюднення проекту рішення Котелевської селищної ради «Про затвердження Положення про оренду комунального майна Котелевської селищної ради Полтавського району Полтавської області та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

Про затвердження Порядку розроблення, затвердження місцевих цільових (комплексних) програм, моніторингу та звітності щодо їх виконання.

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності Котелевської селищної територіальної громади.

Про затвердження Положення про Почесну Грамоту, Грамоту селищної ради та Подяку селищної ради.

Про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до комунальної власності Котелевської селищної ради, укладення та розірвання з ними контракту.

Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради восьмого скликання від 01.12.2020 № 9 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради восьмого скликання від 01.12.2020 № 11 «Про утворення постійних комісій Котелевської селищної ради та затвердження Положення про них».

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Котелевська селищна рада.

Про зміну місцезнаходження юридичної особи Виконавчий комітет Котелевської селищної ради.

Про зміну найменування Відділу управління комунальним майном.

Про надання населенню з бюджету Котелевської селищної   територіальної громади одноразової матеріальної допомоги.

Про земельні питання (рішення №244-403)