Рішення четвертої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 18.01.2021 10:22

Про ситуацію з підвищення тарифів на природний газ, послуги з його транспортування та скасування пільгового тарифу на електроенергію.

Про прийняття у комунальну власність Котелевської селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Про упорядкування структури виконавчих органів Котелевської селищної ради.

Про закріплення територій в межах виборчих округів за депутатами Котелевської селищної ради восьмого скликання.

Про прийняття майна сектору культури, спорту та туризму Котелевської районної державної адміністрації у комунальну власність Котелевської селищної ради.

Про прийняття майна сектору освіти та молоді Котелевської районної державної адміністрації у комунальну власність Котелевської селищної ради.

Про прийняття та вхід до складу засновників Комунального закладу «Котелевська централізована бібліотечна система» Котелевської районної ради Полтавської області.

Про затвердження граничної чисельності працівників закладів культури Котелевської селищної ради.

Про затвердження передавальних актів.

Про прийняття до комунальної власності закладів культури.

Про внесення змін до бюджету Котелевської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження Положення про виконавчий комітет Котелевської селищної ради.