Біографія Котелевського селищного голови
Корост Тетяни Михайлівни

Корост Тетяна Михайлівна

Народилася 13 січня 1954 року в селі Березова Лука Гадяцького району Полтавської області. Освіта – вища. У 1987 році закінчила Полтавський сільськогосподарський інститут.

З 1973 по 1983 рік працювала агрономом колгоспу „Маяк” Котелевського району Полтавської області.  З 1983  року по 1986 рік - головний агрономом колгоспу ім. Леніна Котелевського району, з 1987 року - голова правління колгоспу «Маяк». З 2004 по 2010 рік - директор ТОВ „Агрофірма „Маяк” Котелевського району.

З квітня 2010 по березень 2014 року очолювала Котелевську районну державну адміністрацію. З квітня 2014 року по жовтень 2020 року – голова ФГ «Еко-Маяк».

25 жовтня 2020 року обрана головою Котелевської селищної ради VIII скликання.

Депутат Полтавської обласної ради чотирьох скликань.

Має звання Героя України (2004р.), заслуженого працівника сільського господарства України (2000р.), нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня (2003 р.).