Біографія керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Котелевської селищної ради Бойко Олександри Михайлівни

Бойко Олександра Михайлівна

Народилася 30 квітня 1966 року у с.Куземен Охтирського району  Сумської області.

Освіта - вища, у 1987 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренко, вчитель російської мови і літератури.

Трудову діяльність розпочала у 1987 році вчителем В’язівської восьмирічної, а потім Чупахівської середньої школи Охтирського району Сумської області.

З 1988 по  1991 рік – вихователь гуртожитку професійно-технічного  училища № 13 м. Черкаси.

З 1992 по 1994 рік – відповідальний секретар комісії з питань поновлення прав реабілітованих та комісії в справах неповнолітніх Котелевського райвиконкому Полтавської області.

У 1994 році працювала завідувачем загального відділу секретаріату Котелевської районної ради. Цього ж року призначена на посаду  інспектора відділу кадрів Котелевського райагробуду Полтавської області.

З 1998 по 2002  рік  - спеціаліст І категорії Котелевської районної ради.

З 2002 по 2004 рік  - спеціаліст І категорії управління економіки Котелевської райдержадміністрації.

З 2004 по 2010 рік – начальник  служби у справах дітей Котелевської райдержадміністрації.

З 2010 по 2020 рік – керівник апарату Котелевської райдержадміністрації.

1 грудня 2021 року затверджена на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Котелевської селищної ради.