Біографія секретаря Котелевської селищної ради Сідненко Наталії Петрівни

Сідненко Наталія Петрівна

Народилася 27 червня 1979 року у смт Котельва Котелевського району Полтавської    Освіта - вища, у 2002 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка, магістр педагогічної освіти, учитель хімії і біології.

Трудову діяльність розпочала у 2001 році вчителем біології та педагогом-організатором Котелевської гімназії № 1 ім. С.А. Ковпака, далі працювала провідним спеціалістом відділу соціальної роботи Полтавського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З 2002 по 2009 рік працювала інженером-лаборантом, завідувачем центральної лабораторії Полтавського алмазного заводу.

З 2009 по 2010 – заступник директора з виховної роботи, вчитель хімії Котелевської ЗОШ №2.

З 2010 по 2020 рік займала посаду начальника служби у справах дітей Котелевської райдержадміністрації.

1  грудня 2020 року обрана секретарем Котелевської селищної ради.

Депутат Котелевської селищної ради восьмого скликання (від  Політичної партії «Слуга Народу»).